Par KOKO dermaviduals

KOKO dermaviduals (Vācija) — individuālas koncepcijas dermatoloģiskā kosmētika. 

Savu nosaukumu КОКО saņēma no diviem vārdiem – Kosmetik Konzept (konceptuāla kosmētika).

Koko dermaviduals galvenais «know how» – DMS lamelārās emulsijas – derma-membrānas struktūras. Pateicoties ķīmiskai un fiziskai lipīda slāņa membrānās radniecībai, DMS-struktūras spēj integrēt viņā, novēršot defektus un atjaunot tā pilnību. Uzņēmuma attīstības pamatā ir ŠŪNU TERAPIJAS koncepcija – mūsdienu dermato-kosmetoloģijas novatorisks virziens, kura dibinātājs ir slavens Amerikāņu dermatologs Alberts Kligmans. 80.gadu  vidū profesors Kligmans noformulēja svarīgākus šūnu terapijas pazīmes – epidermāla slāņa atjaunošana un ādas paša reģeneratīvas darbības aktivācija. Dermaviduals® kosmētika piedāvā šo uzdevumu risinājumu ar fizioloģisku lipīdu struktūru palīdzību un aktīvu komponentu individuālas atlases sistēmu.

 

Individuālu receptūru sistēma dod unikālu iespēju kombinēt aktīvas sastāvdaļas, izstrādājot personālas receptes, kas atbilst konkrētas personās ādas īpatnībām.

Dermaviduals® līnija ļauj izveidot vairāk nekā 10 000 variantu kompozīciju  mērķtiecīgai aprūpei un ārstēšanai. Papildus perfektai aprūpei jutīgas, sausas, kairinātas ādas līnija piedāvā  lieliskās, pilnvērtīgās anti-age programmas priekš dažādiem ādas tipiem. KOKO preparāti kalpo kā profilakses līdzeklis tādam nopietnām ādas slimībām kā psoriāze, neirodermīts, ekzēma, pūtītes slimība, kuru pamatā ir lipīdu barjeru funkciju pārkāpums. Turklāt KOKO preparāti veido atjaunošanas terapijas pilnu kompleksu pēc lāzera izlīdzināšanās, ķīmiskiem pīlingiem, mikrodemabrāzijas, foto procedūrām.

 Dermaviduals® preparāti:

-          teicami der visiem ādas tipiem;

-          garantē ilgstošu ādas aizsardzību, pateicoties sasaistei ar raga slāni;

-          paaugstina ādas spēju saglabāt mitrumu raga slānī, tādējādi uzlabojot ādas tvirtumu un gludumu;

-          ir optimāli palīgi aktīvo sastāvdaļu nogādāšanā ādā;

-          darbojas 72 stundu laikā pēc to uzklāšanas.

 Dermaviduals® preparāti nesatur:

-          virspusēji aktīvas vielas (VAV), kuras var bojāt ādas aizsargslāni/barjeru.

-          konservantus (daudzi no tiem izraisa alerģiskas reakcijas un ādas kairinājumu)

-          minerāleļļas (kuras bremzē ādas lipīdu barjeras atjaunošanos)

-          smaržvielas un krāsvielas (visbiežāk izraisošie alerģiju);

-          amīnus;

-          silikonus.

KOKO dermaviduals® līnija ir pieskaitāma pie dermatoloģiskās kosmētikas. Tas nebūt nenozīmē, ka tā satur ārstnieciskas vielas vai var būt izmantota ādas slimību ārstēšanai. Tās nozīmē, ka tā ir speciāli izstrādāta cilvēkiem ar dažādām ādas pataloģijām, jo tā nekaitē un nebojā adu.

Termins "dermatoloģiskais" nozīmē to, ka šī kosmētika var kalpot vienlīdz labi gan kā profilakses līdzeklis, kas novērš ādas slimību attīstīšanos, gan kā palīglīdzeklis ādas ārstēšanā. KOKO dermaviduals® kosmētika - spēj būtiski palielināt ārstēšanas efektu tādēļ, ka tā rada labvēlīgus apstākļus ādas veselībai un atjaunošanai, kā arī mazina dažas negatīvas ārstniecisko līdzekļu blakus parādības ( it īpaši, hormonu).

DMS® krēmi - KOKO dermaviduals® kosmētikas pamatne - var būt izmantoti, lai izgatavotu ārstnieciskus līdzekļus. Protams, šajos gadījumos tos drīkst pielietot tikai dermatologi.

KOKO koncepcija ir izstrādāta saskaņā ar jaunākajām dermatokosmetoloģijas tendencēm, kur kosmetologs un dermatologs rūpējas par pacienta ādu sadarbojoties kopā, kopīgiem spēkiem izstrādājot ādas ārstēšanas sistēmu un ikdienas kopšanu, ar mērķi atjaunot ādas dabisko līdzsvaru un patstāvīgo aizsargājošo mehānismu, atgūt ādas veselību un jaunību.

Ņemot vērā, ka KOKO dermaviduals® kosmētika ir paredzēta cilvēkiem, kuru āda bieži vien ir klasificējama kā paaugstinātas jutības āda, tās sastāvā nav iekļautas vielas, kas izraisa ādas kairinājumu un alerģiskas reakcijas.

koko