Ādas problēmas

KOKO Dermaviduals® - Individuālais risinājums visu veidu ādas stāvoklim.

KOKO unikālā īpašība – individuālā receptūru sistēma  Dermaviduals® - modular ,atbilstoša specifiskām ādas vajadzībām konkrētām pacientam.

KOKO Dermaviduals kosmētikas pamatā ir ŠŪNU TERĀPIJAS koncepcija – novators virziens mūsdienīgās dermato – kosmetoloģijas, kuras uzdevums – epidermālā barjera atjaunošana un pašu ādas reģenerācijas aktivizācija. Dermakosmētika Dermaviduals® piedāvā šo uzdevumu risināšanu ar fizioloģisko lipīda struktūru palīdzību un individuālo aktīvo vielu izlasi. Intensīvai šūnu terapijai izstrādāta speciālā līnija aktīvo koncentrātu.  Lielāka daļa Dermaviduals® komponentu ir iekapsulētā liposomas un nanosomas, kuru lielums ir ļoti mazs , kas nodrošina transdermālu piegādi dziļajos ādas slānos.

Nodrošina dermatoloģisko problēmu risināšanu: dermatoze, rozācija, kuperoze, akne, neorodermīts, psoriāze, foto un hrono ādas bojājumi, ādas jutīgums un citi.

Līnija nesatur: parabēnus, silikonus, VAV, minerāleļļas, smaržvielas un krāsvielas. Līnija piemērota jūtīgai, alerģiskai ādai, grūtniecēm un bērniem.

 

Uzdevumi, kurus risina Dermaviduals®:    

1.      Ādas veselības kompleksa atjaunošana

2.      Ādas novecošanās profilakse

3.      Mērķtiecīga jutīgas un sausas ādas kopšana

4.      Individuālās kopšanas programmas