27
Jun
2024
Jaunumi!

 

 

 

 

 Dekolleté-Creme  (Krēms dekoltē un krūšu zonai, 50 ml).
Satur DMS®,  koenzīmu Q10, kigelijas ekstraktu, HS, keramīdus, fitosterīnus, lipīdus, fosfatidilholīnu, pļavas putu sēklu, olīvu un Šī eļļas. Krēmam piemīt mitrinošs, izlīdzinošs un liftinga efekts, tapāt krēms piesātina ādu ar dabīgiem lipīdiem.

 

 

Oleogel R (Gēls jutīgai ādai, 50 ml).
Satur augu eļļas, aizsargbarjeras komponentus, fosfatidilholīnu, azelaīnskābi, betulīnskābi, urea, vīraka ekstraktu, cinku PCA un naktsveces (enotēras) eļļu, nesatur ūdeni. Piemīt pretniezes iedarbība un pretmikrobu aktivitāte. Kalpo kā palīglīdzeklis iekaisīgu ādas reakciju profilaksei.

 

 

Oleogel K (Gēls jutīgas mazuļu un bērnu ādas kopšanai, 50 ml).
Gēls jutīgas mazuļu un bērnu ādas kopšanai. Satur omega-3 un omega-6 taukskābes, barjervielas, bisabololu, kā arī zemas koncentrācijas urea un E vitamīnu. Nesatur ūdeni. Ātri iesūcas ādā, pateicoties dabiskajam fosfatidilholīnam. Gēls piesātina ādu ar lipīdiem, novērš iekaisuma reakcijas, nomāc niezi.

 

 

Phosphatidylserin-Nanopartikel (Fosfatidilserīns nanodaļiņās, 20ml).
Jutīgas ādas kopšanai. Satur fosfatidilserīnu, fosfatidilholīnu, fosfolipīdus, tokoferolu. Piemīt izteikta pretiekaisuma, reģenerējoša un izlīdzinoša darbība. Ieteicams arī preventīvā korneoterapijā sausas saules eritēmai, ekzēmai, atopiskāi ādai un psoriāzei. 

 

 

Individual-Lotion (Ūdens losjons kombinēšanai ar aktīviem koncentrātiem, 28 ml).
Personalizēta ādas kopšana. Satur saharīdus un glikolus, kas saista mitrumu ādā. Āda tiek intensīvi mitrināta un pievienotās aktīvās sastāvdaļas, kurām piemīt specifiska iedarbība, aktīvi iesūcās ādā.

 

 

PlutioDerm® Fluid (Emulsija problemātiskai ādai, 20 ml).
Emulsija profilaktiskai kopšanai ādai ar tieksmi uz acne un rosaceju, ka arī problemātiskai taukainai ādai kopumā. Satur fosfatidilholīnu, urea, ceļmallapu un mahonijas ekstraktus, kā arī keratolītisko aģentu - salicilskābi. Piemīt pretiekaisuma un pretmikrobu darbība.

 

 

Oleogel (Gēls ādas kopšanai ar fosfatidilserīnu, 15 ml).
Satur fosfatidilserīnu, skvalānu, fosfolipīdus, jojobas esterus, akācijas un saulespuķu sēklu vasku, keramīdu NP, tokoferolu. To lieto kā papildu korneoterapiju sausas saules eritēmai, ekzēmai, atopiskai ādai un psoriāzei, kā arī kā profesionālu dienas aizsargkrēmu sausai ādai.